Rejestracja: 14 68 63 768


Home » Pielęgnacja twarzy » Zabiegi na okolice oczu

OCZY-ICO

Zabiegi na okolice oczu

Delikatna i cienka skóra wokół oczu to bardzo wrażliwa część ludzkiego ciała, szczególnie podatna na działanie upływającego czasu. Zmarszczki wokół oczu, tzw. kurze łapki mogą tworzyć się nawet w młodym wieku, szczególnie u osób o pogodnym usposobieniu.

ZABIEGI


Eye Contour Ceremony

Ceremonia stworzona do pielęgnacji okolic oczu, zapewniająca niestandardowe bezpieczeństwo i troskę o najwrażliwszą skórę, potwierdzone certyfikatem EcoCert. Recepturura zbalansowanych organicznych składników to odpowiedź na potrzeby strefy pozbawionej napięcia, z zaburzoną cyrkulacją limfy oraz zmarszczkami, zarówno drobnymi jak i głębokimi. Połączenie zielonej herbaty i oczaru wirginijskiego poprawia mikrokrążenie, zlikwiduje zasinienia pod oczami. Regeneruje oraz wzmacnia płaszcz ochronny skóry. Delikatna maska z ekstraktem z czarnej borówki przynosi uczucie odświeżenia. Atmosferę ukojenia podsyca firmowy masaż anti-ageing okolic oczu, który odpręża zmysły i przywraca wypoczęte, młodzieńcze spojrzenie. Po zabiegu skóra powiek jest napięta, okolice oczu wygładzone, a kąciki oczu i łuk brwiowy, widocznie uniesione.
Rytuał na oczy jest nie tylko ceremonią pielęgnacyjną, ale także ekscytującym doznaniem dla zmysłów, wynikającym z subtelnych aromatów i aksamitnych konsystencji kosmetyków.

OCZY-02
Czas zabiegu 45 min. | Cena 80,00zł


Botolift – bioaktywne odmłodzenie skóry wokół oczu

OCZY-03Wysokiej, jakości bioaktywny zabieg przeznaczony do intensywnego odmłodzenia skóry wokół oczu oraz zapobiegania skutkom jej biologicznego starzenia i fotostarzenia. Zawiera unikalną kompozycję substancji aktywnych o szeroko zróżnicowanym i jednocześnie synergicznym mechanizmie działania.
działanie:
• w sposób specyficzny obniża intensywność i częstotliwość skurczów mięśni- efekt botoxu
• stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i GAGs
• zabezpiecza przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników
• skutecznie eliminuje nieestetyczne cienie i opuchnięcia pod oczami
• przywraca skórze utraconą z wiekiem elastyczność i odporność
• sprawia, że dzięki intensywnemu wymodelowaniu i odmłodzeniu, delikatna skóra wokół oczu odzyskuje młodzieńczy, zdrowy wygląd i jednolity koloryt. Staje się idealnie nawilżona, zregenerowana i napięta

Pomimo swojej wysokiej aktywności Botolift jest zabiegiem nieinwazyjnym, bezpiecznym i bez powikłań.
Dla optymalnego rezultatu należy wykonać 4 zabiegi raz w tygodniu, następnie 4 zabiegi co dwa tygodnie.

OCZY-04
Czas zabiegu 40 min. | Cena 80,00zł

Comments are closed.