Rejestracja: 14 68 63 768


Home » Dłonie i stopy » Manicure

MENICURE-ICO

Manicure

Wypielęgnowane dłonie i stopy są wizytówką każdego z nas, dlatego  proponujemy szeroki zakres zabiegów związanych z pielęgnacją skóry dłoni i stóp oraz pielęgnacją i przedłużaniem paznokci.

 

ZABIEGI


Manicure klasyczny

Klasyczny zabieg pielęgnujący dłonie i paznokcie z wykorzystaniem ostrych narzędzi, obejmujący odżywczą kąpiel, usuniecie skórek, pielęgnację płytki paznokciowej i skóry dłoni.

Czas zabiegu ok. 40 min. | Cena z malowaniem: kolor – 27,00zł, french – 30,00zł


Manicure biologiczny

Jest to klasyczny zabieg pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia metodą bezpieczną i nieinwazyjną – bez użycia cążek. Zabieg mniej ingerujący w naturalny stan paznokcia i skórek, przeznaczony dla osób wrażliwych o delikatnych skórkach, dłoniach i stopach, ceniących sobie naturalność.

Czas zabiegu 40 min. | Cena 30,00zł


Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy stanowi połączenie właściwości akrylu, żelu i zwykłego lakieru. Jego największą zaletą jest trwałość – utrzymuje się na paznokciach do 3 tygodni. Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor. Lakier hybrydowy nie blaknie, nie kruszy się, nie pęka i nie odpryskuje. Można w nim wykonywać wszelkie czynności domowe, bez obaw o uszkodzenie manicure. Hybrydowe paznokcie to doskonałe rozwiązanie na urlopy i wyjazdy służbowe. Z manicure hybrydowym można wykonywać bez obaw wszelkie czynności, takie jak pranie, mycie naczyń, prasowanie, zmywanie podłóg itp.
Jest odporny na działanie zmywacza do paznokci, a jego usunięcie wymaga wizyty u kosmetyczki.

Czas zabiegu 60 min. | Cena 50,00zł


Manicure SPA

To doskonały sposób na błyskawiczną poprawę kondycji zniszczonej lub przesuszonej skóry dłoni. Dzięki dużej zawartości naturalnych substancji natłuszczających, rozgrzany w kaganku, płynny wosk wygładza, rozgrzewa, nawilża i pojędrnia skórę dłoni. Zabieg rozpoczyna się peelingiem, a kończy masażem dłoni. Manicure SPA bazuje na aromaterapeutycznych kosmetykach bogatych w witaminy oraz ekstrakty z roślin i owoców. Pielęgnuje i wzmacnia zniszczone paznokcie oraz rozpieszcza zmęczone dłonie.
Może być wykonywany indywidualnie lub w połączeniu z manicure.

Czas zabiegu: ok. 30 min. (ew. + manicure)
Ceny zabiegów:

  • zabieg SPA na dłonie – 35,00zł
  • manicure SPA (manicure + zabieg SPA na dłonie) – 50,00zł
  • manicure SPA z malowaniem – 55,00zł
  • manicure SPA z malowaniem french – 60,00zł

 

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, każda usługa przeprowadzona jest przy użyciu sterylnych pakietów narzędzi.
Wszystkie ostre narzędzia takie jak cążki, kopytka, obcinaczki, itp. pakowane są w sterylne pakiety, które otwierane są przy kliencie, tuż przed zabiegiem.
Wizyta w naszym salonie to gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Aesthetic – Profesjonalny gabinet kosmetyczny Brzesko

Manicure | Manicure dla mężczyzn | Pedicure

Comments are closed.