Rejestracja: 14 68 63 768


Home » Dłonie i stopy » Stylizacja paznokci

MENICUREPP-ICO

Stylizacja paznokci

ZABIEGI


Wzmocnienie żelem naturalnej płytki paznokci

Zabieg polega na utwardzeniu naturalnej płytki paznokci bez ich przedłużania. Na płytkę nakładany jest żel, powodujący jej wzmocnienie. Podczas tej stylizacji nie przykleja się tipsów i nie przedłuża paznokci.
Zabieg pozwala na utwardzenie naturalnej płytki, dzięki czemu możliwy jest jej szybki wzrost bez przedwczesnego łamania się. Podczas stylizacji możliwe jest zdobienie paznokci.
Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych produktach do stylizacji paznokci renomowanej firmy Star Nail, która jest światowym liderem w dziedzinie stylizacji paznokci. Żele stosowane do utwardzania naturalnej płytki paznokcia zawierają wapń.
W zabieg wliczona jest pielęgnacja skórek, paznokci oraz dłoni.
Czas zabiegu 90 min. | Cena 65,00zł


Żelowe przedłużanie paznokci

Kształtne i zadbane paznokcie są najpiękniejszą ozdobą kobiecych dłoni. Nie ma jednej, szybkiej recepty na to, aby były zawsze mocne i długie. Dlatego ważne jest dobranie właściwego programu pielęgnacyjnego, który przyniesie trwały efekt. Dla Pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami, lub styl życia nie pozwala utrzymać ich w dobrej kondycji, jedną z metod na piękne paznokcie może być modelowanie metodą żelową lub akrylową. Wykorzystując nowoczesne materiały wzmacniamy lub przedłużamy płytkę paznokcia oraz korygujemy jej kształt.
W zależności od upodobań i potrzeb naszych klientek wykonujemy utwardzanie naturalnej płytki oraz przedłużanie paznokci żelem lub akrylem na tipsie lub na formie.
Proponujemy również oryginalne zdobienia wykonywane przy użyciu kolorowych żeli i akryli, cyrkonii Swarovskiego, brokatu, hologramów, naklejek czy biżuterii.
Pracujemy w oparciu o najlepsze produkty takie jak Star Nail, zapewniające piękny i długotrwały efekt.

Czas zabiegu 90 – 120 min. | Cena 90,00 – 100,00zł


Tipsy dwutygodniowe (ekspresowe)

Dwutygodniowe paznokcie na wielkie wyjście. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które mają krótkie paznokcie.
Zabieg polega na doklejeniu sztucznego paznokcia na całą płytkę, bez dodatkowego utwardzania żelem czy akrylem. Przyklejany tips wykonany jest ze specjalnego materiału, który po wymalowaniu lakierem wygląda jak naturalny paznokieć. Efekt utrzymuje się 2 tygodnie. Nie wymaga uzupełnienia.

MENICURE-10

Czas zabiegu 60 min. | Cena 50,00zł

 

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, każda usługa przeprowadzona jest przy użyciu sterylnych pakietów narzędzi.
Wszystkie ostre narzędzia takie jak cążki, kopytka, obcinaczki, itp. pakowane są w sterylne pakiety, które otwierane są przy kliencie, tuż przed zabiegiem.
Wizyta w naszym salonie to gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Aesthetic – Profesjonalny salon kosmetyczny Brzesko

Stylizacja paznokci| Tipsy | Żelowe przedłużanie paznokci | Regeneracja

Comments are closed.