Rejestracja: 14 68 63 768


Home » Fryzjerstwo » Pielęgnacja i regeneracja włosów

FKPR-ICO

Pielęgnacja i regeneracja włosów

ZABIEGI


Trychologiczne badanie microkamerą

Za pomocą mikrokamery badamy stan skóry głowy i włosa. Dzięki 250 – krotnemu powiększeniu mikrokamera wykonuje dokładne zdjęcia, na podstawie których przeprowadzana jest diagnostyka. Zdjęcia umożliwiają prawidłowo ocenić jakość włosów, ich kondycję oraz określić stan skóry głowy.
W zależności od tego, co pokażą zdjęcia, dobierane są następnie odpowiednie kosmetyki, które nawilżają, odbudowują i regenerują włosy.

FK-06
Mikrokamera pomaga profesjonalnie przygotować program zabiegu odpowiadający indywidualnym potrzebom klienta oraz ocenić skuteczność jego zastosowania. Trychologiczne badanie gwarantuje odpowiednie dopasowanie kosmetyków z linii Morphosis Hair SPA według rzeczywistych potrzeb klienta.

FK-05
Czas zabiegu 15 min.
Cena – przy dowolnej usłudze fryzjerskiej powyżej 15,00 zł badanie jest bezpłatne
koszt badania bez usługi – 25,00 zł.

 


Regeneracja włosów Sensories Wellness

ekskluzywna pielęgnacja włosów z olejkiem arganowym

Sensories Wellness, to ekskluzywna pielęgnacja włosów wolna od składników i związków chemicznych. Ochrona włosa bazuje na naturalnych składnikach. W produktach linii znajdują się olejek z gardenii tahitańskiej znanej od wieków ze swoich właściwości nawilżających i kojących wykorzystywanych w medycynie wschodu i ayurwedzie. Sensories Wellness wykorzystuje tylko najlepsze składniki jak hydrolizowany jedwab, pantenol, czy egzotyczne olejki. Zapewniają one najwłaściwsze odżywienie włosów i oddziaływują na zmysły, pieszcząc je i pobudzając swoim niezwykłym zapachem czerpanym z najdoskonalszych, niezwykle aromatycznych składników.
Linia Sensories Wellness, to kombinacja oleju arganowego z ekstaktem z fig i alantoiną o delikatnym figowym zapachu, zapewniająca włosom wyjątkowe nawilżenie. Marokański olej arganowy połączony
z wyciągiem z gardenii tahitańskiej, orzecha kokosowego i olejarki abisyńskiej jest szczególnie polecany do włosów grubych, suchych i zniszczonych. Bogaty w oleiny, kwas linolowy, witaminę C, fenole
i karoten ma właściwości regeneracyjne, wzmacniające, nabłyszczające i uzdrawiające.
Kuracja zapewnia maksymalne nawilżenie, a także odżywia włosy, sprawiając, że wyglądają pięknie
i zdrowo.
Produkty Sensories Wellness są wolne od siarczanów, parabenów, ftalanów, glutenu i substancji ropopochonych.

FK-07

Czas zabiegu 30-50 min. | Cena 35,00 – 50,00zł

 


Rekonstrukcja i odbudowa struktury włosa

Profesjonalny, ekskluzywny zabieg przeznaczony do całkowitej i długotrwałej rekonstrukcji włosa.

Przeznaczony jest do włosów:

• przesuszonych
• potrzebujących głębokiego nawilżenia
• zniszczonych zabiegami koloryzacji, trwałej ondulacji i częstym prostowaniem
• pozbawionych blasku

Linia produktów do rekonstrukcji wzbogacona jest o ceramidy, proteiny zboża oraz witaminę E pozyskaną z oliwy z oliwek, dzięki czemu działa od wewnątrz włókna włosa, docierając aż do jego warstwy nabłonkowej.

Program głębokiej rekonstrukcji wykonujemy w trzech etapach:

ETAP 1: Oczyszczenie i przygotowanie naczyń włosowatych – w tej fazie, włosy są przygotowywane za pomocą delikatnego i dokładnego mycia szamponem oczyszczającym, który wspomaga zabieg efektywnego odżywienia. Dzięki temu cząsteczki spherulite i substancje aktywne wnikają do włókna włosa.

ETAP 2: Rekonstrukcja wewnętrzna – to rekonstrukcja łuski włosa przez wprowadzenie ampułki
z zawartością ceramidów, która wzmacnia spoiwo międzykomórkowe i zawiera kompleks nawilżająco – nabłyszczający. Aminokwasy pochodzące ze zbóż utrwalają się w głąb włosa i jednocześnie rozpoczyna się kontrolowanie wytwarzanie aktywnych substancji zawartych w cząsteczkach spherulite, które powodują wzmocnienie włókna włosa.

ETAP 3: Rekonstrukcja zewnętrzna – Na koniec nakładana jest maska regenerująca, która wnika we włosy docierając do partii, w których nastąpiła największa utrata protein i substancji nawilżających. Elastometryczna mikroemulsja otacza łodygę włosa, dając jej efekt uszczelniający i ochronny, umożliwiając zakończenie procesu odnowy. Działanie odbudowujące zawdzięcza się przede wszystkim zamknięciu łusek włosa. Zabieg dodatkowo chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Włosy po zabiegu stają się sprężyste, lśniące i łatwo się rozczesują.

Substancje aktywne:

• aminokwasy zbóż – cegiełki ułatwiające rekonstrukcję keratyny
• elastometryczna mikroemulsja o działaniu ochronnym i filmogennym

W przypadku bardzo opornej struktury włosa zaleca się powtórzenie zabiegu po upływie 15 dni.

Utrwalanie w domu – w zależności od potrzeb zaleca się następujące produkty:

• Włosy farbowane – linia MEDITER Hydra
• Włosy suche – linia MEDITER Nutrive

FK-04

Czas zabiegu 40-60 min. | Cena 50,00 – 70,00zł

 


Kuracja keratynowa

Głęboko penetrująca kuracja, nadająca gładkość. Przeznaczona do włosów rozjaśnionych, farbowanych i po innych zabiegach chemicznych. Formuła zawierająca naturalną keratynę, witaminy i odżywcze składniki pochodzenia morskiego, sprawia, że włosy stają się silne, gładkie i błyszczące. Nowa, zaawansowana technologia wykorzystuje nanomolekuły keratyny, które zostają osadzone i zamknięte głęboko we wnętrzu zniszczonego włosa, otaczając go trwałą i nierozpuszczalną powłoką. Keratynowa odżywka nadająca gładkość zatrzymuje we włosie wodę, a tym samym zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia podczas stylizacji termicznej.
Kuracja pozostawia włosy zdrowe, lśniące i łatwe do stylizacji oraz sprawia, że są bardziej odporne
i zabezpieczone przed kolejnymi zabiegami.

FK-08

Czas zabiegu 60-120 min. | Cena 70,00 – 100,00zł


Keratynowe prostowanie włosówFK-10

Keratynowe progresywne prostowanie, to zabieg trwałego prostowania przeznaczony dla wszystkich rodzajów włosów. Dzięki innowacyjnej technologii opartej na keratynie, linia preparatów do prostowania została opracowana tak, aby zagwarantować klientkom gładkie, aksamitne, błyszczące i łatwe w rozczesywaniu włosy. Jest w 100% bezpieczna i zgodna z wymogami norm międzynarodowych i norm CE linia gwarantuje trwałe, utrzymujące się do 3 miesięcy rezultaty oraz zapobiega puszeniu się włosów.

Substancje czynne wchodzące w skład preparatu, to:

  • Kompleks Kera-Collagen, oparty na hydrolizowanej keratynie oraz kwadernizowanym kolagenie. Kompleks gwarantuje długotrwałe prostowanie (efekt utrzymuje się do 3 miesięcy). Kompleks pod wpływem ciepła zmienia układ łańcuchów keratynowych, porządkując je w charakterystycznej, płaskiej formie.
  • Olejek Babassù – pochodzący z lasów Amazonii o wyjątkowych właściwościach zmiękczających. Dzięki niemu włosy stają się miękkie, jedwabiste i pełne blasku.

FK-09

Preparaty do keratynowego prostowania nie zawierają parabenów i formaldehydu.

Główne walory prostowania keratynowego:

  • całkowicie bezpieczne dla włosów
  • najbardziej efektywny system odbudowy włosów
  • doskonałe do każdego rodzaju włosów, również rozjaśnianych, z pasemkami i zniszczonych
  • eliminuje mocny skręt i puszenie się włosów
  • włosy po kuracji dają się stylizować, są bardzo łatwe w codziennej pielęgnacji i układaniu
  • włosy są gładkie, bardzo lśniące i proste
  • po okresie 3-5 miesięcy włosy stopniowo powracają do stanu naturalnego sprzed zabiegu

Ostateczny rezultat zabiegu zależy od typu i gęstości włosów. Im grubsze i bardziej gęste, tym trudniej poddają się wygładzeniu. Najlepszy efekt uzyskiwany jest na włosach bardzo puszących się, ale z natury cienkich.

FK-12

Czas zabiegu 180 min. | Cena 350,00zł

Comments are closed.