Rejestracja: 14 68 63 768


Home » Skóra sucha » Natinuel New Lift

NATINUEL-ICO

Natinuel New Lift

Linia Natinuel stworzona przez zespół naukowy z myślą o pielęgnacji i zdrowiu skóry, opiera się na najnowszych badaniach i innowacjach w dziedzinie dermatologii. Najważniejszą cechą linii Natinuel jest to, że stanowi ona idealny „pomost” między medycyną a kosmetyką estetyczną, co stało się możliwe poprzez wprowadzenie do branży kosmetyki estetycznej bioceutyków molekularnych.
Firma Natinuel został oficjalnie uznana przez A.M.I.A. (Włoskie Stowarzyszenie Lekarzy Anti-Aging).

Bioceutyki molekularne (B.M.) to produkty charakteryzujące się bardzo wysoką aktywnością dermatologiczną, w których wykorzystywane są wyłącznie substancje o udowodnionej naukowo skuteczności i posiadające faktycznie aktywny biochemiczny mechanizm działania na różne komórki skóry. Bioceutyki molekularne działają selektywnie na wszystkie zmiany strukturalne na poziomie naskórka, skóry właściwej i błony łączącej skórę właściwą z naskórkiem, w znaczącym stopniu zapobiegając powstawaniu wszelkich niedoskonałości skóry. W świecie kosmetyki estetycznej otwierają się szeroko nowe drzwi: bioceutyki molekularne – doskonałe połączenie nauki i biotechnologii.

Natinuel to pierwsza marka, która wprowadza na rynek pielęgnacji urody koncepcję interaktywności: prawdziwe działanie mikrochirurgii biologicznej. Jednoczesne działanie w różnych warstwach skóry w połączeniu z wysokim stopniem specjalizacji mikrostrefowej sprawiają, że pielęgnacja interaktywna to coś bezsprzecznie innowacyjnego, co jeszcze do niedawna było nie do pomyślenia w świecie kosmetyki estetycznej.

Natinuel-01


New Lift (hitowy zabieg regenerujący po letnim słońcu)

zabieg do skóry suchej, odwodnionej
Zabieg przeznaczony do każdego rodzaju skóry i w każdym wieku, bez ograniczeń na porę roku. Szczególnie dla skór suchych, wiotkich, szarych, pozbawionych jędrności i blasku, przesuszonych i zmęczonych nadmierną ekspozycja na słońcu lub w solarium. Zapewnia długotrwałe i głębokie nawilżenie, poprawia elastyczność i sprężystość skóry, wygładza, napina, rewitalizuje.Natinuel-03
Czas zabiegu 80 min. | Cena 130,00zł

Comments are closed.